Praktische info - cultuurkampen
Hier vind je heel wat praktische info, maar als je na het lezen hiervan nog vragen hebt, kan je altijd terecht bij onze medewerkers via info@peopleonstage.be.
PERIODES
- Periode 1: van 08 tot 12 augustus
- Periode 2: van 15 tot 19 augustus (we starten effectief op maandag 15 augustus!!!)
- Periode 3: van 22 tot 26 augustus
DAGVERLOOP
- onthaal tussen 8.00 u. en 8.30 u. (Voor 8.00 u. zijn de deuren nog gesloten!!!)
- start activiteiten om 8.30 u. (graag op tijd aanwezig!)
- eten en drinken:
- kleuters brengen één tussendoortje en een drankje mee
- kinderen brengen een lunchpakket en twee tussendoortjes mee
- drank kan aangekocht worden voor 1,50 EUR (geen consumptieplicht), kraantjeswater is gratis.
een appel, een koek of een zakje chips kan aangekocht worden voor 1,00 EUR.
- Breng ook op de laatste dag zeker je boterhammetjes mee, in de namiddag voorzien we 2 hotdogs per deelnemer (inbegrepen in de kampprijs) om de honger voor de voorstellingen alvast te stillen. Wie geen sandwiches en/of TV-worstjes mag eten, voorziet best zelf een alternatief. Op alle locaties is er een microgolfoven beschikbaar waardoor deze alternatieven eventueel opgewarmd kunnen worden.
- kledij: makkelijke kledij waarmee je goed kan bewegen is altijd handig, net als dichte schoenen (geen slippers)
- Afhalen:
- kleuters tussen 11.45 u en 12.15 u.
- kinderen en jongeren tussen 16.30 u. en 17.00 u.
- jongeren ouder dan 13 jaar mogen op eigen houtje doorgaan, voor deelnemers jonger dan 13 jaar, vragen we dit 's morgens door te geven aan de begeleiding indien zij zonder begeleiding mogen vertrekken.
DRINKBUSSEN
Drinkbussen zijn handig om regelmatig bij te vullen met water. Daarom willen we dit jaar onze People On Stage-drinkbus van 500 ml promoten.
Deze unieke exemplaren zijn te verkrijgen bij het aan- en afmelden voor de prijs van 10 EUR. Dit kan cash betaald worden, of het kan op de rekening worden geplaatst die betaald kan worden via het deelnemersplatform (bestellen en meteen meenemen bij het aan- en afmelden).
Vergeet zeker geen etiketje met je naam op de drinkbus te kleven!!!
LOCATIES (aan- en afmelden)
- Kleuters: People On Stage, Stationsstraat 58, Geel
- Podiumbeesten: Zaal Sint Amands, Werft 16, Geel
- Musicalkids: Zaal Sint Amands, Werft 16, Geel
- Juniorstars: Zaal Sint Amands, Werft 16, Geel
- Jongeren: Zaal Sint Amands, Werft 16, Geel
GROEPSVERDELING
- Elke leeftijdsgroep wordt opgedeeld in 2 groepen van 15 tot 18 deelnemers
- De deelnemers mogen zelf de groepsverdeling kiezen bij de opstart op maandagmorgen. Zit je dus met je vriendjes in dezelfde leeftijdscategorie, dan kan je er zelf voor kiezen om met hen ook in dezelfde groep te zitten.
TOONMOMENTEN
- Kledijvoorschriften worden op maandag tijdens het kamp doorgemaild. Je moet hier niets nieuw voor gaan kopen, wij trekken onze plan met wat jullie thuis hebben liggen en wat wij nog kunnen aanvullen vanuit onze eigen voorraad kostuums.
- Toonmomenten vinden plaats op vrijdag in zaal De Waai (niet in CC De Werft omwille van restauratiewerken aan het dak).
16.30u Voorstelling 1: Musical cultuurkampen De Jongen in de Jurk - Duur +/- 50 min.
17.30u Voorstelling 2: Musical cultuurkampen De Jongen in de Jurk - Duur +/- 50 min.
19.00u Voorstelling 3: Musicalstage Weerwolven - Duur +/- 20 min.
Plaatsen zijn gratis en kunnen vooraf worden gereserveerd via de link die op maandag, samen met de kledijvoorschriften wordt verstuurd.
- Kleuters worden op vrijdag tussen 11.45u en 12.15u uitzonderlijk opgehaald aan de zijdeur van De Waai, aan de kant van de Werft.
Tussen 16.00u en 16.15u worden de kleuters terugverwacht in zaal De Waai in kledij zodat ze kunnen deelnemen aan het voorprogramma van de zomermusical.
- Na de voorstellingen kunnen de deelnemers worden opgehaald in zaal Sint-Amands (kleuters aan de zijdeur van De Waai), daar is ook ons café open voor het publiek van 16.00u tot 20.30u. Je kan dus gerust al iets drinken in afwachten tot alle deelnemers netjes omgekleed terugkeren uit de backstage.
Ook bij regenweer raden we aan om te wachten in de parochiezaal, want aanschuiven aan zaal De Waai gebeurd buiten.
We hopen jullie op deze manier voldoende geïnformeerd te hebben om helemaal klaar aan de kampweek te kunnen starten. Toch nog vragen: info@peopleonstage.be
We wensen iedereen alvast een topkamp!
Het People On Stage-team